Jak żyć jak książę Harry i Meghan Markle

1. Henry Charles Albert David, książę Walii, Ten drugi syn Karola, księcia Walii i Diana, księżnej Walii, jest członkiem rodziny królewskiej brytyjskiej.

  1. Urodził się w Londynie 15 września 1984 roku jako trzeci w kolejce do tronu brytyjskiego po swoim ojcu i bracie Williamie.
  2. W wieku 12 lat został posłany do szkoły Eton College, a następnie do Akademii Wojskowej Sandhurst. Służył w armii brytyjskiej przez 10 lat, a następnie pracował dla organizacji charytatywnych.
  3. Książę Harry poślubił aktorkę Meghan Markle w 2018 roku i jest oczekiwanym dzieckiem ich pierwszego dziecka w 2019 roku.

Książę Walii i jego alter ego

Henryk Windsor, książę Walii, jest najstarszym synem królowej Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa. Urodził się w 1948 roku w Londynie i jest trzecim w kolejności do tronu po swoim ojcu i bracie, Jerzym. Henryk ma dwoje rodzeństwa: starszego brata, Jerzego (ur. 1947) oraz siostrę Annę (ur. 1950). Jako nastolatek przebywał na służbie wojskowej w Wielkiej Brytanii i zagranicą. W latach 90-tych był członkiem Zarządu Królewskiego Instytutu Geograficznego. Obecnie jest członkiem Rady Królewskiej i pełni funkcję dowódcy pociągu Królewskich Sił Powietrznych. Książę Walii jest żonaty z Camillą Parker Bowles, mają dwoje dzieci: Pierwszy Syn Karola (ur. 2005) i Córka Laura Lopes (ur. 2006).

Henryk Windsor, książę Walii, urodził się w 1948 roku w Londynie jako trzeci child Królowej Elżbiety II i jej męża – Księcia Filipa. Był on najstarszym z trojga rodzeństwa, a jego rodzinne życie toczyło się pod okiem mediów i opinii publicznej. Jak na członka rodziny królewskiej przystało, Henryk odbył służbę wojskową – pierwsza stacja to Wielka Brytania, a potem kilka innych państw na całym świecie. Książe Walii interesował się również geografią i przez pewien czas był członkiem Zarzadu Królewskiego Instytutu Geograficznego. Obecnie jest on czlonkiem Rady Królewskiej oraz pełni funkcje dowodcy pociagu Królewskich Sił Powietrznych. Henryk Windsor ożenił sie z Camilla Parker Bowles, maja dwoje dzieci – Pierwszy Syn Karola (ur. 2005) oraz Córka Laura Lopes (ur. 2006).

Charles Albert David – książę Walii i jego rodzina

Książę Walii, Charles Albert David, urodził się 14 listopada 1948 roku w Londynie jako pierwsze dziecko królowej Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa. Jego żona to Camilla Parker Bowles, z którą ma dwoje dzieci: Williama i Kornelię. William jest obecnie następcą tronu, a Kornelia jest drugim dzieckiem w rodzinie.

Charles Albert David – książę Walii – urodził się 14 listopada 1948 roku w Londynie jako pierwsze dziecko królowej Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa. Charles jest następcą tronu Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Commonwealthu. Jego żona to Camilla Parker Bowles, z którą ma dwoje dzieci: Williama i Kornelię. William jest obecnie następcą tronu, a Kornelia jest drugim dzieckiem w rodzinie.