W ostatnim czasie wydana została książka księcia Harry’ego pt. “Książę Harry: My Story”. ten drugi (www.taniaksiazka.pl) jest autobiografią księcia i opowiada o jego życiu od dzieciństwa aż po obecne czasy.

Książka jest bardzo interesująca i poruszająca. Książę Harry opowiada w niej o swoim dzieciństwie i młodości, o tym jak trudno było mu poradzić sobie ze śmiercią matki, Diana. Opowiada także o tym, jak ciężko pracował, aby udowodnić, że jest wartym księciem i godnym następcą tronu.

Książka jest napisana bardzo szczerze i otwarcie. Książę Harry opowiada w niej o swoich problemach z alkoholem i narkotykami, które miał w młodości. Opowiada także o tym, jak trudno było mu poradzić sobie ze śmiercią brata, Williama.

Książka “Książę Harry: My Story” to bardzo interesująca autobiografia księcia Harry’ego. Książka ta porusza wiele ważnych tematów i jest napisana bardzo szczerze i otwarcie przez księcia. Polecam tę książkę każdemu, kto chce lepiej poznać historię i życie księcia Harry’ego.

Recenzja: świetna lektura dla wszystkich!

“Książka księcia Harry’ego” to świetna lektura dla wszystkich! Jest to opowieść o tym, jak książę Harry poradził sobie z życiem po śmierci swojego ojca. Książka jest napisana prostym językiem, dzięki czemu każdy może ją łatwo zrozumieć. Opowieść jest bardzo inspirująca i pokazuje, że nawet w trudnych sytuacjach można się odnaleźć.

Recenzja: dowiedz się, co naprawdę myśli o swoim życiu!

Książka księcia Harry’ego to wyjątkowa autobiografia, która daje czytelnikom unikalny wgląd w życie człowieka, który przeżył wiele. Książka jest napisana prostym i przystępnym językiem, a jej lekka forma sprawia, że ​​czyta się ją bardzo szybko. Dowiemy się z niej, jak naprawdę myśli o swoim życiu książę Harry i jakie są jego prawdziwe uczucia wobec rodziny królewskiej.